Nenech si ujít aktuální super NOVINKU. Personalizované kryty na mobil se slevou 15% při zadání kódu KRYT15.

Svíčka Aurora 600 g

Česká prémiová svíčka Aurora vás osvěží jemnou vůní s tóny fialky, jasmínu a konvalinky. Její lehce nazelenalá barva a příjemné čerstvé aroma vám bude imponovat. Svíčka Aurora září až 60 hodin. Je vsazena do odolného skla o průměru 155 mm, váží 2 kilogramy (z toho 0,6 kg parafínový vosk RAL), má 3 knoty a designové víčko s logem Asteria.

Svěží vůně, kterou ocení vodní znamení
Rak, Štír, Ryby

skladem do 2 dnů u Vás

890 Kč

60 hodinhoření
155 mmprůměr svíčky
Český výrobek
Dřevěné víčko
Odolné sklo

Krása polární záře je nekonečná

Jedinečný okamžik, za kterým stojí za to se vypravit. Kousek své záře si ovšem můžete přinést i k sobě domů. Svíčka Aurora v sobě skloubí svěžest polární krajiny a denního úsvitu. Přivoňte si k této jedinečné kombinaci čistých vůní a probuďte svou mysl. Nádhernou podívanou na svit polární záře tak můžete prožít i doma v obýváku. Stačí zavřít oči, přivonět a nechat se unášet na vlnách Aurory.

Vůně, která vás osvěží.

Osvěžující vůně, která pozitivně působí nejen na vodní znamení. Raci, Štíři a Ryby jsou stejně jako polární záře jen těžko předvídatelní. Přesto jsou značně citově založení, kladou velký důraz na osobní vazby a instinktivně pomáhají druhým. Životem je však vede jejich vlastní srdce. Svíčka Aurora je také velmi osobitá a dokonale pracuje s naším podvědomím. Tím si dokáže získat každého. Jak je známo, tichá voda, břehy mele.

Děkujeme, že sdílíte

vaše hvězdné
momenty

#asteriamaps

instagram instagram instagram instagram instagram instagram instagram instagram instagram